Omítkové systémy s.r.o. - logo
POPTÁVKA

Fasády

Zlepšete energetickou účinnost své budovy díky moderním fasádám

Moderní fasády představují nejen esteticky působivý prvek, ale také významný způsob, jak výrazně zlepšit energetickou účinnost vaší budovy. S rostoucím důrazem na udržitelnost a snižování energetické náročnosti staveb se stává investice do moderní fasády nezbytným krokem.
Návrh fasády nespočívá jenom v rozmístění barev, ale jedná se o celkový koncepční návrh.
Vyžaduje volbu správného technického řešení, použití a kombinaci vhodných materiálů, vyřešení všech detailů a návazností a také vzájemné a citlivé doladění všech povrchových struktur.
Žlutá fasáda na rodinném domě
Stavba rodinného domu se střechou z dřevěných trámů

Výstavby RD

Poptejte u nas výstavbu RD napr. v systému Porotherm.

Tedy v uceleném konstrukční systém vyvinutý pro stavbu domů klasickým způsobem, tedy zděním z jednotlivých tvárnic.

Systém obsahuje prvky pro celý nosný systém stavby, tedy vodorovné i svislé nosné konstrukce, dále prvky pro nenosné konstrukce, tj. především nenosné výplňové a dělicí zdivo, a dále je doplněn tvarovkami doplňkovými, které usnadňují práci se systémem.

Výrobce svůj systém doplňuje i o škálu maltových a omítkových materiálů pro zdění a pro omítání.
Základ systému tvoří zdicí tvarovka, jejíž šířka a výška umožňuje zdění v modulu 250 mm. Délkový rozměr tvárnice se liší podle výrobního sortimentu, tedy především podle fyzikálně-mechanických vlastností, které jsou od stěny zhotovené z tvarovek očekávány.
Zavolejte nebo napište, poradíme vám

Rekonstrukce a ostatní zednické práce

Chtěli byste něco vylepšit ve svém bytě, bytovém jádru, koupelně či kuchyni a nevíte jak na to?

Naše firma Vám poradí jak proměnit Váš byt, zútulnit interiér a neutratit při tom všechny Vaše úspory.
Naše grafické studio Vám pomůže s návrhem a vizualizací rekonstrukce interiéru bytu.
A samotné rekonstrukční práce pak provedeme na klíč.
Krémově obložená koupelna

Časté dotazy

Jak dlouho trvá instalace fasády?

Doba instalace fasády se liší v závislosti na velikosti a složitosti projektu. Menší budovy mohou být dokončeny za několik týdnů, zatímco větší komerční nebo průmyslové budovy mohou vyžadovat několik měsíců. Je také třeba zohlednit počasí a případné dodatečné přípravné práce, jako je odstranění stávající fasády.

Jaké jsou výhody správně provedené fasády?

Správně provedená fasáda poskytuje ochranu budovy před povětrnostními vlivy, snižuje tepelné ztráty, zlepšuje energetickou účinnost, zvyšuje estetickou hodnotu budovy a přispívá k její dlouhodobé trvanlivosti. Fasáda také může snižovat hluk a zlepšovat akustickou izolaci.

Jak dlouho trvá výstavba rodinného domu?

Doba výstavby rodinného domu se liší v závislosti na velikosti, složitosti a lokalitě projektu. V průměru může trvat od několika měsíců do jednoho roku. Je třeba zohlednit také fázi přípravy projektu, získání povolení a dodatečných prací, jako je terénní úprava.

Jaké jsou kroky v procesu výstavby rodinného domu?

Proces výstavby rodinného domu zahrnuje několik kroků. Patří sem plánování a návrh, získání stavebního povolení, demolice (pokud je to nutné), základové práce, konstrukce základové desky nebo podkroví, stavba nosných stěn a střechy, instalace elektroinstalace a vodovodních sítí, vybudování vnějších a vnitřních povrchů, a nakonec dokončovací práce a úpravy.

Ikona zednické lžíce se zdí
Rádi vám zrealizujeme novou moderní fasádu nebo provedeme výstavbu RD
Napište na omitkovesystemy@gmail.com nebo zavolejte na +420 605 806 268, rádi poradíme.